Gjuha:
Kėrko: 
 KOMPANIA JONĖ
RRETH NESH
PAMJE E PĖRGJITHSHME
POLITIKA E CILĖSISĖ
OBJEKTIVA
SKEMA ORGANIZATIVE
KONTAKTE
 EKSPERIENCA JONĖ
 MAKINERI & IMPJANTE
 GALERI
 TĖ REJAT
 KONTAKTO
 STATISTIKA
KOMPANIA JONĖ - OBJEKTIVA

OBJEKTIVA TĖ RĖNDĖSISHME TĖ ALB-BUILDING


1. TË ASISTOJMË DHE NDIHMOJMË KLIENTËT TANË NËPËRMJET PËRMIRËSIMIT TË VAZHDUESHËM, ULJES SË KOSTOVE, PËRGATITJES SË PLANEVE TEKNIKE, INXHINIERIKE DHE EKONOMIKE DUKE PËRDORUR TEKNOLOGJINË E FUNDIT DHE SISTEMET MODERNE TË MENAXHIMIT

2. TË RUAJMË MARRËDHËNIE STRATEGJIKE ME KLIENTËT TANË DUKE NDËRTUAR KËSHTU TË ARDHMEN E KOMPANISË


3. TË VAZHDOJMË TË PUNOJMË PËR T'U BËRË NJË NGA KOMPANITË LIDER NË SEKTORIN E NDËRTIMIT BRENDA 10 VITEVE TË ARDHSHME.