Gjuha:
Kėrko: 
 KOMPANIA JONĖ
 EKSPERIENCA JONĖ
 MAKINERI & IMPJANTE
 GALERI
 TĖ REJAT
 KONTAKTO
 STATISTIKA
TĖ REJAT
TĖ REJAT

Certifikata dhe Cmime   22-10-2010


Kompania Alb-Building ka marre certifikimin si dhe cmime te ndryshme per arritjet ne aktivitetin qe ushtron.
 
 

Foto nga Ceremonia   20-10-2010


Jane disa nga foto e certifikimit te Alb-Building, gjate ceremonise se dorezimit te cmimit....