Gjuha:
Kėrko: 
 KOMPANIA JONĖ
RRETH NESH
PAMJE E PĖRGJITHSHME
POLITIKA E CILĖSISĖ
OBJEKTIVA
SKEMA ORGANIZATIVE
KONTAKTE
 EKSPERIENCA JONĖ
 MAKINERI & IMPJANTE
 GALERI
 TĖ REJAT
 KONTAKTO
 STATISTIKA
Regjistro buletinė

TĖ REJAT

Certifikata dhe Cmime
22/10/2010
Kompania Alb-Building ka marre certifikimin si dhe cmime te ndryshme per arritjet ne aktivitetin qe ushtron....
Arkiva e tė rejave

Mirėsevini tek ALB-BUILDING!

FILOZOFIA BAZĖ E 'ALB-BUILDING'


Alb Building Sh.p.k. u krijua në vitin 1994 me një mesazh të qartë për të krijuar një kompani ndërtimi të një niveli të lartë,  për të njohur nevojat e vendit tonë, për të rindërtuar infrastrukturën ekzistuese, për të futur infrastrukturën e re dhe për të ndërtuar ndërtesa banimi për komunitetin si dhe për të zgjedhur apartamentet e tyre, 

Lexo më tepër


TĖ REJAT

Duke i klikuar kësaj rubrike ju mund të shikoni dhe të njiheni me të gjitha projektet dhe investimet që do të bëjë kompania jonë....LEXO ME TEPER

STATISTIKA

Tė gjitha statistikat qė i referohen punės sonė si dhe zhvillimeve qė ne kemi pasur tregojnė...LEXO ME TEPER